Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zadaniem Prokuratury jest strzeżenie praworządności oraz czuwanie nad ściganiem przestępstw

Jesteś tutaj: Strona główna Oferty pracy Ogłoszenie o zakwalifikowaniu do drugiego etapu konkursu (PO IV WOS 1111.4.2018)

Ogłoszenie o zakwalifikowaniu do drugiego etapu konkursu (PO IV WOS 1111.4.2018)

Komisja powołana do wyboru kandydata na stanowisko stażysty w Prokuraturze Okręgowej w Płocku jednogłośnie podjęła uchwałę o zakwalifikowaniu do II etapu konkursu 60 kandydatów.

Drugi etap konkursu, polegający na przeprowadzeniu sprawdzianu umiejętności, odbędzie się w Prokuraturze Okręgowej w Płocku w dniach 19 i 20 marca 2018 roku z podziałem na grupy:

19 marca 2018 roku.

Grupa I godz. 900
1. Bielawska Paulina
2. Bogdańska Żaneta
3. Brzózka Agnieszka
4. Chandlarska Ewelina
5. Ciecharowska Ilona

Grupa II godz. 940
1. Cichosz Elżbieta
2. Dalkiewicz Adriana
3. Dejnecki Radosław
4. Duch Małgorzata
5. Dymek Nina

Grupa III godz. 1020
1. Dźwigała Sylwia
2. Fangrat Joanna
3. Gral Bogumiła
4. Hamerska-Bębenista Martyna
5. Igielska Agnieszka

Grupa IV godz. 1100
1. Józefiak Monika
2. Kajkowska Martyna
3. Kinalska Eliza
4. Kinalska Klaudia
5. Klusiewicz Justyna

Grupa V godz. 1140
1. Kobuszewska Marlena
2. Komorowska Iwona
3. Konarzewska Magdalena
4. Kosińska Joanna
5. Łygaś Marcin

Grupa VI godz. 1220
1. Machlak Dariusz
2. Malinowska Monika
3. Malinowska Renata
4. Marciniak Arleta
5. Maślanka Kinga

20 marca 2018 roku

Grupa VII godz. 900
1. Matlęga Agnieszka
2. Matusiak Monika Anna
3. Mrówka Piotr
4. Neumann Karolina
5. Noskiewicz Katarzyna

Grupa VIII godz. 940
1. Nowakowska Izabela
2. Nowakowska Magdalena
3. Osiecka Katarzyna
4. Pankowska Monika
5. Pawlak Martyna

Grupa IX godz. 1020
1. Pietrzak Kamil
2. Pomastowska Martyna
3. Rosiak Joanna
4. Rozwora Milena
5. Salamon Anna

Grupa X godz. 1100
1. Siwek Paulina
2. Sobiesiak Joanna
3. Streich Renata
4. Szychta Damian Marek
5. Szydłowska Elżbieta

Grupa XI godz. 1140
1. Ślusarski Adam Eugeniusz
2. Świderska Marta
3. Uniszkiewicz Marta
4. Urbańska Edyta
5. Waśniewska Katarzyna

Grupa XII godz. 1220
1. Werner Marta
2. Wiśniewska Małgorzata
3. Wojtczak Anna
4. Żabka Luiza
5. Żmijewska Ewa.

Drukuj informację - otwarcie w nowym oknie